Project Description

Masaże

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Masaże

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Masaże

Masaż ma pozytywny wpływ na kondycję i wygląd ciała. W naturalny sposób – usprawniając przepływ krwi i limfy – wzmacnia regenerację i dotlenienie tkanek. Działając na skórę, tkanki podskórne oraz mięśnie, zmniejsza ich napięcie, zwiększa elastyczność i sprężystość skóry. Przyspiesza przemianę materii, dzięki temu redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Masaż jest idealną formą relaksu i odprężenia. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty masaży w naszej Klinice:

Masaż relaksacyjny

Idealnie odpręża ciało i umysł. Wspomaga rozluźnienie mięśni oraz poprawę samopoczucia. Siła oraz tempo masażu dostosowane są do potrzeb klienta.

Masaż miodem/czekoladą/świecą/ masełkiem/olejem kokosowym

Forma masażu relaksacyjnego, otulająca ciało i zmysły uwodzicielskim zapachem najlepszej jakości surowców. Skóra po zabiegu jest nawilżona, elastyczna, ujędrniona.

Masaż peelingujący

Zabieg stworzony z połączenia naturalnego oleju do masażu i peelingu o działaniu ujędrniającym, pobudzającym, rewitalizującym.

Peeling ciała

Dokładny Peeling całego ciała ma na celu oczyszczenie, złuszczenie martwego naskórka, poprawę krążenia i ujędrnienie ciała.

Masaż modelujący

Szybki, intensywny masaż mający na celu poprawienie krążenia oraz przemianę materii, uelastycznienie i ujędrnienie skóry.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż relaksacyjny wykonywany przy pomocy kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego. Zabieg ten rozgrzewa, rozluźnia i dogłębnie odpręża.

Masaż leczniczy

Masaż ten polecany jest osobom zmagającym się z bólami mięśni, ograniczeniami układu ruchu, przeciążeniami. Siła oraz tempo masażu dostosowywane jest do stanu zdrowia klienta.

Masaż sportowy

Intensywny masaż mający na celu przygotowanie mięśni do wysiłku fizycznego, łagodzenie przykrych skutków treningu, zapobieganie kontuzjom.

Masaż izometryczny

Masaż ten jest odmianą masażu klasycznego. Jego celem jest głównie przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom, bez obciążenia całego organizmu treningami. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz przepływ limfy.

Masaż centryfugalny

Masaż stawowy wspomagający wytwarzanie mazi stawowej, pobudzenie przemiany materii oraz gojenie się tkanek jak i rozluźnienie struktur okołostawowych. Działania te zmniejszają ból oraz obrzęk stawu.

Masaż dla kobiet w ciąży

Idealny relaks, odprężenie nie tylko dla przyszłej mamy, ale również dla dzidziusia. Zabieg rozluźnia mięśnie i więzadła tak bardzo obciążane w tym okresie, jak również dotlenia i odżywia skórę bardziej narażoną na wystąpienie rozstępów. Masaż wykonywany jest głównie w pozycji bocznej dla pełnego komfortu i bezpieczeństwa przyszłej mamy i maleństwa.

rodzaj zabiegu cena
Masaż relaksacyjny    30min/60min/90min 100/190/280 zł
Masaż miodem/czekoladą/świecą/olejem kokosowym    60min/90min 190/280 zł
Masaż peelingujący    60min/90min 230/300 zł
Peeling ciała   30 min 150 zł
Masaż modelujący    60min/90min 150/280 zł
Masaż gorącymi kamieniami    60min/90min 250/330 zł
Masaż leczniczy        30min/60min/90min 110/200/290 zł
Masaż sportowy       30min/60min 200/300 zł
Masaż izometryczny     30 min 200 zł
Masaż centryfugalny         30min/45min/60min 100/150/200 zł
Masaż dla kobiet w ciąży  30min/45min/60min 100/150/200 zł
Masaże kosmetologia

Daj czas swojemu ciału. Pozwól nam się Tobą zająć.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ