Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła lek. Małgorzata Legocka – specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej. W Molas Clinic specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów chirurgicznych tj.: blefaroplastyka powiek górnych, czy usuwanie znamion, włókniaków i innych zmian skórnych.

Posiada również bogate doświadczenie, jako lekarz medycyny estetycznej. W swojej pracy wykorzystuje toksynę botulinową, stymulatory tkankowe, kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe i lipolizę iniekcyjną. Stosuje również terapie odmładzające z wykorzystaniem laserów medycznych.

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego z Oddziałem anglojęzycznym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Lekarz w Klinice Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w SPCSK w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała również na Universidad de Granada. Odbyła liczne praktyki zawodowe m.in. w Hospital Universitario de Granada Servicio de Cirugia General, de Pediatria, de Ginecologia oraz w Hospital Torrecardenas w Hiszpanii. Przez okres studiów aktywnie działała w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA. Uczestniczka licznych kongresów i kursów z zakresu chirurgii, chirurgii naczyniowej, flebologii, medycyny estetycznej i anty-aging.

Witamy na pokładzie!

“Oddałam się w ręce prawdziwych specjalistów. To moje pierwsze doświadczenie z medycyną estetyczną. To wielka przyjemność i satysfakcja. Poczułam się znowu młodo i świeżo.”

Kamila Wrzesień

Daj czas swojemu ciału. Pozwól nam się Tobą zająć.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ