Drodzy Pacjenci,

Zdrowie naszych Pacjentów oraz naszego personelu jest dla nas najważniejsze, dlatego w związku z rozwojem pandemii koronawirusa, zgodnie z zaleceniem Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dn. 10.03.2020 r. informujemy, że w przypadku gdy:

  • w okresie ostatnich 14 dni mieli Państwo kontakt z osobą, u której potwierdzono zarażenie koronawirusem SARS-Cov-2 wywołującym chorobę COVID-19
  • w okresie ostatnich 14 dni przebywali Państwo zagranicą
  • mają Państwo objawy: gorączka powyżej 38 st. Celsjusza, kaszel, uczucie duszności, trudności oddechowe

uprzejmie prosimy o telefoniczny kontakt z Kliniką w celu przełożenia planowanej na najbliższy czas wizyty na późniejszy, dogodny dla Państwa termin.

Jednocześnie informujemy, że klinika Molas Clinic jest otwarta i realizuje zaplanowane wizyty. Na bieżąco monitorujemy sytuację, wytyczne Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego i będziemy stosować się do zaleceń dla prywatnych placówek medycznych.

Mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i współpracowników, wprowadziliśmy jeszcze bardziej restrykcyjne procedury dezynfekcji pomieszczeń kliniki.

  • Stosujemy się do wszystkich zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia
  • Ponad standardowo zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji wszystkich stref kliniki dostępnych dla Pacjentów i personelu
  • Środki antybakteryjne wprowadziliśmy we wszystkich gabinetach lekarskich i kosmetologicznych, poczekalni, w pomieszczeniach socjalnych oraz łazienkach dla Pacjentów i personelu.
  • Instrukcje mycia rąk zgodne z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego umieściliśmy we wszystkich gabinetach, łazienkach oraz pomieszczeniach socjalnych
  • Dysponujemy dodatkowym zapasem dodatkowych środków czystości, preparatów do mycia i dezynfekcji rąk, sprzętu i narzędzi oraz pomieszczeń
  • Zachęcamy do płatności bezgotówkowych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu + 48 797 977 280 i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Dokładamy wszelkich starań, aby dbać o Państwa bezpieczeństwo.

Zespół Molas Clinic

Ważne!
Działa infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia 800 190 590, gdzie można uzyskać informacje dotyczące postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Więcej informacji o zaleceniach Ministerstwa Zdrowia uzyskasz na stronie

https://www.gov.pl/web/koronawirus

“Oddałam się w ręce prawdziwych specjalistów. To moje pierwsze doświadczenie z medycyną estetyczną. To wielka przyjemność i satysfakcja. Poczułam się znowu młodo i świeżo.”

Kamila Wrzesień

Daj czas swojemu ciału. Pozwól nam się Tobą zająć.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ