W tym zawodzie ciągle trzeba się szkolić i poznawać nowe techniki. W ostatni weekend dzięki firmie Galderma dr Karolina Mołas  brała udział w szkoleniu z zabiegów z użyciem Sculptra – jednego z najsilniejszych stymulatorów kolagenu na bazie kwasu L-polimlekowego, naturalnie występującego w organizmie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadził uznany neurolog i lekarz medycyny estetycznej dr Krzysztof Widerkiewicz.
Sculptra już po pierwszym zastosowaniu wygładza widocznie zmarszczki, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, usuwa worki pod oczami, czy tzw. „chomiki”. W pierwszym etapie Sculptra działa jak wypełniacz, a w późniejszym prowadzi do zastymulowania skóry tak, aby odbudowała sama strukturę kolagenową, będącą stelażem tkanki skórnej. Widoczny przyrost grubości skóry wynikający ze stymulacji produkcji włókien kolagenowych preparatem Sculptra, utrzymuje się nawet do trzech lat.
Zapraszamy na zabiegi Sculptra do Molas Clinic.

“Oddałam się w ręce prawdziwych specjalistów. To moje pierwsze doświadczenie z medycyną estetyczną. To wielka przyjemność i satysfakcja. Poczułam się znowu młodo i świeżo.”

Kamila Wrzesień

Daj czas swojemu ciału. Pozwól nam się Tobą zająć.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ